Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Midesinden Yılan Çıktı

Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Midesinden Yılan Çıktı

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli anestezi doktoru Dr. Hakan Akelma'nın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım şaşkına çevirdi.

Haberler 22 Kasım 2022 16:01 0
Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Midesinden Yılan Çıktı

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli anestezi doktoru Hakan Akelma, sosyal medya hesabından akıllara durgunluk veren bir görüntüyü takipçileri ile paylaştı. İşte haberin detayları...

Mardin Artuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görevli anestezi doktoru Dr. Hakan Akelma'nın sosyal medya hesabında yaptığı videolu paylaşım şaşkına çevirdi.Söz konusu videoda ameliyatla bir kadının ağzından çıkarılan yılan canlı görüldü.

Paylaşılan videoda endoskopi ile ağzından yapılan ameliyatta canlının çıkarıldığı görülüyor. Ameliyatı yapan sağlıkçının ise çıkardıktan sonra çığlık attığı görüldü.

Anestezi uzmanı Dr. Hakan Akelma, paylaştığı videoya şu notu düştü:

“Bunca yıllık Anestezistim ilk defa böyle vaka görüyorum. Şaşkınlık duymamak elde değil. Uyutulan hastada endoskopik yöntemle çıkarılan şeye bakın.”

GÖRÜNTÜLER İZLEYENLERİN İÇİNİ ÜRPERTTİ

Rusya’da yaşanan ilginç olayın ardından ameliyat sırasında çekilen görüntüler basına servis edildi. Uyutulan kadının boğazından kuyruk kısmından tutularak çekildiği görülürken, görüntüler ülkede bir anda en çok izlenen görüntü oldu. Hastaneden yapılan açıklamada canlının yılan olduğu ve canlı olarak çıkarıldığı, kadına ise zarar vermediği belirtildi.

Hastanenin iddiasına göre yılanın zehirli bir yılan olmaması nedeniyle kadının kurtulduğu, şu an için hastanede kontrol altında tutulduğu ifade edildi.

Yorumlar (0)

Seç