AKBANK'tan Yeni Müşterilere Özel 900 TL Fatura Kampanyası!

AKBANK'tan Yeni Müşterilere Özel 900 TL Fatura Kampanyası!

AKBANK bankasından yeni müşterilere özel elektrik faturasında geçerli 900 TL indirim kampanyası! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Bankalar 9 Kasım 2023 0
AKBANK'tan Yeni Müşterilere Özel 900 TL Fatura Kampanyası!

Akbank, elektrik fatura ödeme talimatı veren ve bazı şartları yerine getiren yeni müşterilerine, hızlı ve anında başvuru imkanıyla, 900 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunuyor. 

Yeni müşterilere büyük fırsat!
Yapmış olduğu kampanyalarla müşterinden tam not alan Akbank, büyük ilgi görecek olan yeni kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yayınlanan duyuruya göre kampanya kapsamında yer alan avantajlardan, elektrik faturası için otomatik talimat veren yeni müşterilerinin yararlanacağı bilgisi yer alırken, Akbank’ın, resmi web sitesi üzerinden yayımlanan kampanya bilgilerine göre, Kasım ayı sonuna kadar geçerli olan kampanya katılım sağlayarak, otomatik fatura ödeme talimatı veren ve bazı şartları yerine getiren yeni müşterilerine, hızlı ve anında başvuru imkanıyla, 900 TL’ye varan nakit ödül imkanı sunuyor.

AÇIKLAMA GELDİ: AKBANK uygulamasına neden erişilemiyor, telefon uygulaması  çöktü mü? Akbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır, sorun ne zaman  düzelecek? -

Kampanya şartları neler?
Akbank tarafından duyurusu yapılan kampanya ile ilgili ayrıntılar ise şu şekilde yer alıyor;

1-30 Kasım tarihleri arasında “1024ENERJISA” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indiren ve akabinde, Akbank’lı olmak istiyorum seçeneği seçerek, ilk defa Akbank müşterisi olan kişiler bankanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilme hakkına sahip olacak.

EMO uyardı: Elektrik faturalarında asıl zam şubatta

Kampanya katılım sağlayarak nakit ödül fırsatından yararlanmak isteyen yeni Akbank müşterileri, vadesiz hesaplarından aracılığıyla veya kredi kartlarından üzerinden yapacakları, “Enerjisa elektrik fatura ödeme talimatı” sonrasında talimatlarına bağlı faturalarının otomatik ödeme ödenmesi ile birlikte, otomatik ödenen faturaların yarısı kadar aylık 300 TL’ye kadar nakit ödül fırsatından yararlanabilecek.  

Nakit ödül kampanyasına katılım sağlayan müşterilere her ay için 300 olmak üzere toplamda 900 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunulacak.

Tüm bankaların son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;