Akbank'tan Müşterilerine Özel Faizsiz 15.000TL Kredi İmkanı!

Akbank'tan Müşterilerine Özel Faizsiz 15.000TL Kredi İmkanı!

Akbank, müşterilerine özel faizsiz 15.000TL kredi fırsatını duyurdu! İşte başvuru şartları ve kredinin detayları...

Kredi 8 Eylül 2023 16:02 0
Akbank'tan Müşterilerine Özel Faizsiz 15.000TL Kredi İmkanı!

Acil nakit ihtiyacı olanlar, eşinden dostundan borç arayanlar için resmen bu banka hızır gibi yetişti! Akbank öyle bir kampanya duyurdu ki görenler şaşkına döndü.

Özellikle de son zamanlarda insanların sık sık nakit ya da kredi ihtiyacı oluyor. Bunun için etrafından borç bulamayanlar genellikle bankalara başvuruyor. Ama bankalarda yüksek faiz oranlarından dolayı pek tercih edilmek istenmiyor. Akbank ise müşterileri için öyle bir kampanya hazırladı ki faizsiz kredi arayanlara ilaç gibi gelecek.


AKBANK’TAN FAİZSİZ KREDİ İMKANI
Akbank, müşterilerine özel yeni bir kredi imkanı sundu. Yapılan son duyurulara göre 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapanlara 15 bin TL faizsiz kredi verilecek. Ayrıca kampanyadan il ilk kez müşteri olacak kişiler de yararlanabiliyor.

KAMPNAYADAN KİMLER NASIL FAYDALANABİLİR?
Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk defa Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Bunun için de bankanın mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Ol” seçeneği ile işlemlere başlayabiliyorsunuz. Buradan görüntülü görüşme isteğinde bulunarak başvuruyu tamamlayabiliyorsunuz. Bu sayede ilk kez Akbank müşterisi olanlara faizsiz 15 bin lira kredi veriliyor.

 

Yorumlar (0)

Seç