Akbank'tan Hediye 500TL Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank'tan Hediye 500TL Kampanyası!

Akbank, kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! İşte hediye 500TL kampanyası ve detaylar...

Bankalar 26 Ağu 2023 16:06 0
Akbank'tan Hediye 500TL Kampanyası!

Birçok banka yeni kampanyalarını duyurduğu ve mobil işlemlerin daha hızlı yapılabildiği yeni uygulamalarını tanıtmaya başladı. Bu tanıtıma özel olarak bankalar kampanya yarışına girerek müşterilerinin bu uygulamaları indirmesi ve buradan indirim ve hediye para kazanabilmesini sağlıyor.

Akbank'ta, yeni kampanyalarını duyurduğu ve bu kampanyalara vatandaşların kolayca katılım sağlayabileceği Juzdan uygulamasını müşterilerine sundu. Bu uygulamayı indiren kişiler 7 bin TL'ye kadar chip para kazanabilirken birçok indirim fırsatı da yakalayabiliyor.

Juzdan'la Öde, 500 TL Kazan

Juzdan ile Öde’ye özel seçili markalarda 15 Ağustos – 15 Eylül 2023 tarihleri arasında Akbank Bireysel Kartları ile “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 2.000 TL ve üzeri alışverişe %5 chip-para, toplam 500 TL chip-para hediye verilecek.

Kazanılan paralar yine tüm anlaşmalı işyerleri üzerinden indirim yada para olarak kullanılabilecek. Sınırlı bir süre için geçerli olan 500 TL hediye para kampanyası, sadece bazı markalarda yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

Hangi İşyerlerinde Geçerli?

Juzdan ile Öde’ye özel CarrefourSA, DeFacto, Etstur, Goldmasterhome, Live to Bloom, Odamax, Prolucky, Tatilsepeti, Teknosa, Troy, Turna, Vatan Bilgisayar, Vodafone Seyahat Yanımda internet sitesi veya mobil uygulamalarında 15 Ağustos – 15 Eylül 2023 tarihleri arasında Axess, Wings, Akbank Kart’la “Juzdan ile Öde” seçilerek yapılan 2.000 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli harcamanıza %5, toplam 500 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır.

Detaylar

Teknosa.com’da yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
Tatilsepeti’nde kampanyaya yurt içi- yurt dışı oteller ve turlar, Kıbrıs ve gemi turları rezervasyonları dahil olup, Tur paketi dışındaki yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonları dahil değildir.
Kampanyadan yararlanabilmek için, ilgili markaların web siteleri veya mobil uygulamalarında 2.000 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak için yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
“Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
Ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanmalıdır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç