AKBANK'tan Hediye 300TL Kampanyası!

AKBANK'tan Hediye 300TL Kampanyası!

AKBANK, Passo'da geçerli hediye 300TL kampanyasını duyurdu! İşte kampanya detayları ve şartlar...

Bankalar 5 Eylül 2023 09:18 0
AKBANK'tan Hediye 300TL Kampanyası!

Akbank'tan yapılan açıklamada, kampanya kapsamında mobil uygulamadan Akbank hesabı açtıktan sonra kullanıcılar, "1022PASSO300" davet kodunu kullanarak Passo'da 300 TL indirim kazanacaklar. Bu promosyon yalnızca "1022PASSO300" davet kodunu kullanarak Akbank hesabı açan, Akbank mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank'a üye olan müşteriler için geçerlidir. Katılmak için davetiye kodunuzu kullanarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Ancak her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Akbank mobil uygulamasını indirip "Müşteri olmak istiyorum" butonuna tıklayıp "1022PASSO300" davetiye kodunu girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Promosyon kapsamında toplanan 300 TL'lik Passo hediye çeki 15 Ekim 2023'e kadar geçerlidir. Davetiye koduyla başarılı Akbank hesap açılışı sonrasında müşterilere Passo hediye kartları SMS ile gönderilecektir.

Hediye kartı kullanmak isteyenler Passo.com.tr web sitesinden veya Passo mobil uygulamasından etkinlik bileti satın alırken hediye kartıyla ödeme seçeneğini seçmesi gerekiyor.

Kampanyanın 14 Ağustos - 14 Eylül tarihlerinin ​​arasında geçerli olduğu, indirimde iade yapılmayacağı bildirilirken promosyon koşullarının detayları Akbank ve Passo dokümanlarındaki bilgilere göre belirlenmektedir.

 

Yorumlar (0)

Seç