Akbank'tan Hediye 1500 TL Kampanyası!

Akbank'tan Hediye 1500 TL Kampanyası!

Akbank yeni müşterilerine özel kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Son olarak hediye 1500 TL kampanyası açıklandı! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 15 Kasım 2023 0
Akbank'tan Hediye 1500 TL Kampanyası!

Akbank 1500 TL'ye varan nakit ödül sunulan kampanyanın detaylarına dair resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metni ile açıklamalarda bulundu.

Akbank müşterileri ya da yeni müşteri olacak kişiler kasım ayının ortaları itibariyle güncel kampanyalara ilişkin araştırmalar yapıyorlar. Akbank da geçtiğimiz süreçte olduğu gibi kasım ayında da ayın ilk günlerinden itibaren fırsatların ayrıntılarına ilişkin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metinleri ile açıklamalarda bulunuyor. Bu çerçevede, 1 Kasım tarihinde başlayan ve 30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak 1500 TL'ye varan nakit ödül kampanyası duyuruldu. Söz konusu fırsatın başlamasının ardından, 1500 TL'ye varan nakit ödülün kimlere sağlanacağı ve ödülü elde etmek için yapılması gerekenler merak konusu oldu.

Akbank'tan yaşanan sorunla ilgili yeni açıklama

Akbank 1500 TL Nakit Ödül Kampanyası

1-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 1001TURKCELL davet kodunu kullanarak mobil uygulama üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olanlar, verecekleri Turkcell cep telefonu fatura ödemesi talimatının/talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda aylık 500 TL'ye, üç ayda toplam 1500 TL'ye varan nakit iade elde edebilecekler. Kampanya ile ilgili Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, mobilden Akbanklı olma sürecini başlatan ancak hata alan ya da süreci şubeden tamamlayan kişiler de fırsattan yararlanabilecekler. Akbank mobilden müşteri olma hizmeti 18-80 yaş aralığında kişiler için geçerli olduğu belirtildi.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan Finans7.com mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;