Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024

Akbank resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve bayrama özel yeni faizsiz kredi kampanyasına yer verildi.

Bankalar 11 Haz 2024 0
Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 30 bin TL faizsiz taksitli kredi başvurusu başladı 2024

Son dakika: Akbank'tan faizsiz bayram kredisi.

Akbank resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve bayrama özel yeni faizsiz kredi kampanyasına yer verildi. Kampanya detaylarına baktığımızda faizsiz ve taksiltli 10 bin TL ihtiyaç kredisi ve 20 bin TL taksitli nakit avans verileceği görülüyor. Bizde bu yazımızda söz konusu kredi detaylarına yer verdik. İşte detaylar.

Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer adı;

10 BİN TL KREDİ KOŞULLARI

Kampanyadan 31 Mayıs- 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir.
Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.
Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra en geç 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.
Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, 30 Haziran’a kadar belge işlemlerinin tamamlanarak evrakların bankaya gelmesi sonrasındaki 10 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.
Bankamızla son 1 aydır her hangi bir ürün/hizmet ilişkisi bulunmayan (bankada inaktif statüsünde yer alan) müşterilerimiz de mobilden Akbanklı olma sürecine girerek, süreci tamamlamaları ardından koşulları sağlamaları durumunda kampanyadan yararlanabilir.
Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu değerlendirilmesi durumunda karşılanacaktır.
Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir.
Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır.
Kampanyadan yalnızca gerçek kişi bireysel müşteriler faydalanacak olup kullanılabilecek kredi türü bireysel tüketici / ihtiyaç kredisidir.
Mobilden Akbanklı olan müşterilerimiz avantajlı kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.
Kredi masrafını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarı, kredi vadesi, faiz oranı ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.
Daha önce mobilden Akbanklı olup %0 veya %0,99 faizli avantajlı kredi kampanyalarımızdan yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanamaz.
Akbank, kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

20 BİN TL NAKİT AVANS KOŞULLARI

Kampanyadan 1 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta Akbank Mobil üzerinden başvurmaları ve 30 Haziran tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.
Başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 15 Temmuz tarihine kadar faydalanabilecektir.
Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.
Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar yalnızca Akbank Mobil üzerinden kredi kartına başvurabilir.
Bankamızla son 1 aydır her hangi bir ürün/hizmet ilişkisi bulunmayan (bankada inaktif statüsünde yer alan) müşterilerimiz de mobilden Akbanklı olma sürecine girerek, süreci tamamlamaları ardından koşulları sağlamaları durumunda kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 20.000 TL’ye kadar ve 2-3 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %4,42 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 1 Mayıs tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.
Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.
Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM'lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç