Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 3 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 3 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024

Akbank tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı'na özel kredi kampanyasının başladığına yer verildi. İşte kampanya detayları.

Bankalar 27 Mayıs 2024 0
Akbank'tan faizsiz bayram kredisi: 3 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024

Akbank'tan faizsiz taksitli bayram kredisi.

Akbank tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı'na özel kredi kampanyasının başladığına yer verildi. Banka tarafından başvurusu başlayan kredi detaylarına baktığımızda 1-30 Mayıs tarihleri arasında ilk kez banka müşterisi olanlara özel 20 bin TL kredi verileceği görülüyor. Peki kimler kampanyadan yararlanabilir? Başvuru şartları nedir? İşte detaylar.

Banka tarafından yayımlanan duyuruda kampanya detayları şu şekilde açıklandı;

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyadan 1 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta Akbank Mobil üzerinden başvurmaları ve 31 Mayıs tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 15 Haziran tarihine kadar faydalanabilecektir.

Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir. Mobil veya

Şube’den Akbanklı olanlar yalnızca Akbank Mobil üzerinden kredi kartına başvurabilir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 20.000 TL’ye kadar ve 2-3 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %4,42 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 1 Mayıs tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.

Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.

Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM'lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.

Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir.
Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç