AKBANK'tan Faizsiz 10.000 TL Kredi Fırsatı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

AKBANK'tan Faizsiz 10.000 TL Kredi Fırsatı!

AKBANK, Şubat ayında da kredi kampanyalarına devam ediyor! İşte AKBANK'ın 10.000 TL'lik faizsiz kredinin detayları...

Kredi 6 Şubat 2024 0
AKBANK'tan Faizsiz 10.000 TL Kredi Fırsatı!

Türkiye'de ekonominin hala kötü gitmesiyle birlikte; vatandaşların kredi arayışları devam ediyor! Kredi çekmek isteyen ve faizsiz olmasını isteyen kişilere müjde AKBANK'tan geldi! İşte AKBANK'ın faizsiz 10.000 TL kredisinin başvuru şartları...

AKBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kampanyadan 22 Ocak 2024 - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir.

Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.

Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 10 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.

Türkiye de geçiş için çalışmalar yürütüyor... Para düzeninde yeni dönem -  Türkiye Ekonomi Haberleri

Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır. Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir.

Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır.

Kampanyadan yalnızca gerçek kişi müşteriler faydalanacak olup kullanılabilecek kredi türü bireysel tüketici / ihtiyaç kredisidir. Mobilden Akbanklı olan müşterilerimiz avantajlı kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.

Tüm kredi kampanyalarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç