Akbank'ta faizsiz 15.000 nakit avans kampanyası sürüyor 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank'ta faizsiz 15.000 nakit avans kampanyası sürüyor 2023

Son dakika haberi: Akbank 15 bin TL faizsiz kredi için açıklama geldi. Faizsiz 15 bin TL nakit avans başvurusunun detayları yazımızda.

Kredi 5 Ağu 2023 09:20 0
Akbank'ta faizsiz 15.000 nakit avans kampanyası sürüyor 2023

Akbank'ta faizsiz 15.000 TL kredi başvuruları sürüyor.

Akbank tarafından geçtiğimiz aylarda başlatılan taksitli ve faizsiz kredi kampanyasına başvurular Ağustos ayında da alınmaya devam ediyor. Banka tarafından yapılan açıklamada söz konusu kampanya için başvuruların devam ettiği bildirildi. Bizde bu yazımızda Akbank tarafından faizsiz ve masrafsız olarak kullandırılan 15.000 TL kredi finanmanı ile ilgili başvuru detaylarına yer verdik.

SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

KİMLER FAYDALANABİLİR?

Kampanyadan 13.06.2023 – 31.08.2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 25.09.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.
25.09.2023 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 30.09.2023 tarihine kadar faydalanabilecektir.
Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.
Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir. Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 15.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,36 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 13.06.2023 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

BAŞVURU

Söz konusu kampanyaya başvuru yapmak isteyenlerin Akbank müşterisi olmak için uygulamayı indirmesi ve Akbank uygulaması üzerinden banka müşterisi olması gerekiyor.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç