AKBANK Yeni Mevduat Faizi Kampanyasını Duyurdu! İşte 500.000 TL'nin 92 Günlük Getirisi

AKBANK Yeni Mevduat Faizi Kampanyasını Duyurdu! İşte 500.000 TL'nin 92 Günlük Getirisi

Tüm bankalar mevduat faizi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! İşte Akbank'ın yeni mevduat faizi kampanyası ve 500.000 TL'nin 92 günlük getirisi...

Bankalar 5 Kasım 2023 0
AKBANK Yeni Mevduat Faizi Kampanyasını Duyurdu! İşte 500.000 TL'nin 92 Günlük Getirisi

Önemli yatırım araçlarından birisi haline gelen mevduat faizleri yatırımcıların odak noktası olmaya devam ederken, yapmış olduğu her kampanya ile dikkatleri üzerine çeken ve rekabeti iyice kızıştırmaya devam eden Akbank, müşteri portföyünü genişletmek adına resmi web sitesi üzerinden yeni kampanyasını duyurdu. Yeni kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çeken Banka, yeni müşterilerine özel mevduat faiz oranı sunarak, yeni mevduat hesabı açanlara yüksek getiri imkanı sunuyor.

AÇIKLAMA GELDİ: AKBANK uygulamasına neden erişilemiyor, telefon uygulaması  çöktü mü? Akbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır, sorun ne zaman  düzelecek? -

Kampanya detayları neler?
Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden yapmış olduğu duyurudan elde edilen bilgilere göre, mevduat kampanyası ile ilgili bilgiler şu şekilde yer alıyor;

Söz konusu kampanyası dahilinde yer alan avantajdan yararlanmak isteyen kişilerin, bankanın yeni müşterisi olması ve vadeli mevduat hesabı açması gerekmektedir. Söz konusu kampanya kapsamından, 500.000 ile 10 milyon TL arasındaki 92 ila 365 gün vadeli hesabı açan Akbank, yeni müşteriler yararlanacaktır.

Türkiye de geçiş için çalışmalar yürütüyor... Para düzeninde yeni dönem -  Türkiye Ekonomi Haberleri

Banka, resmi web sitesi üzerinden ya da mobil bankacılık aracılığıyla açılan, vadeli hesap için 92 güne kadar %40 faiz oranı imkanı sunacağını duyurdu. 92 ve 365 gün aralığına ise %42 faizi sunacağını açıkladı.

Bu durum da 500 bin TL’si olan kişiler, Akbank aracılığıyla mevduat hesabı açması ile birlikte 92 gün sonrasında elde edeceği kazanç 50.284 TL olacaktır.

Akbank’ın mevduat faiz oranları ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi sitesinden üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, bankanın mobil uygulaması aracılığıyla da ulaşabilir.

Sayılı günler kaldı! Başvuran herkese 10 gün içinde 50.000 TL nakit para  veriliyor! Anında onaylanıyor - Kamu Gündemi

Tüm bankaların son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;