Akbank, tüm müşterilerine 1000 TL verecek: İşte tek şartı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank, tüm müşterilerine 1000 TL verecek: İşte tek şartı

Akbank tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Akbank, tüm müşterilerine 1000 TL kazanma fırsatı sunuyor.

Bankalar 20 Ocak 2023 19:58 0
Akbank, tüm müşterilerine 1000 TL verecek: İşte tek şartı

Akbank müşterilerine 1000 TL verecek. İşte şartı.

Akbank müşterilerini ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Gelen son dakika açıklamasında, bankada hesabı olanlara 1000 liraya kadar bir ödeme yapılacağı, buun için tek şartı olduğu bildirildi. 

"Yakınlarını Akbank’a davet et 1.000 TL'ye varan chip-para kazan. Sana özel davet koduyla Akbanklı olan her kişi için 250 TL, toplam 1.000 TL chip-para" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasına baktığımızda , Akbank 'ta hesabı olan herkesin bu 1000 lirayı kazanabileceği bildirildi.

Bu 1000 lirayı kazanmak için de Akbank'ta hesabı olanların yakınlarını bankaya getirip hesabını açtırması yeterli. Bankadan aldığınız kodla bir yakınınız, akrabanız ya da arkadaşınız banka müşterisi olursa 250 TL kazanacaksınız. Toplamda 4 kişi getirdiğinizde 1000 lira kazanmış olacaksınız. Kampanyaya başvurular 28 Şubat'a kadar sürecek.

Bankadan yapılan açıklamada kampanya şartlarına şu şekilde yer verildi:

Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında chip-para kazanacaklar.
Kampanyadan, 16 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabilecektir.
Kampanyalı Müşteri, 16 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabilecektir. 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamaz.
Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.
Kampanya kodu oluşturabilmek için müşterinin mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekir. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteri, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabilir.
Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.
Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.
Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.
Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti 18-70 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 18-70 yaş arasında olması gerekmektedir.
Davet Et Kazan kampanyası 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir.
16 Ocak – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecini başlatıp 28 Şubat 2023 tarihinden sonradan kurye süreciyle Akbanklı olma sürecini tamamlayan müşterilerin davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları chip-para’lar 31 Mart 2023 tarihinde hak kazanan müşterilerin aktif Akbank kartlarına yüklenecektir.
Davet Kodunu Alan’ın kodu 28 Şubat 2023 tarihine kadar kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 28 Şubat 2023’e kadar olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.
Akbank T.A.Ş. Davet Et Kazan kampanya programı koşul ve şartlarında sunulacağını bildirdiği faydalarda değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

KOD NASIL ALINIR?

Akbank tarafından yapılan açıklamada kodun nasıl alınacağına şu şekilde yer verildi: "Akbank Mobil Kampanyalar menüsü altından, Davet Et Kazan’a tıklayarak size özel davet kodunuzu oluşturduktan sona, davet kodunuzu bir sonraki adımda SMS, Whatsapp, Email ve benzeri kanallardan dilediğiniz kadar kişiye gönderebilirsiniz."

YAŞ ŞARTI AÇIKLANDI

18 ile 70 yaş arasındaki herkes bu kampanyaya katılabilecek.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç