Akbank 3 Ay Ertelemeli 50.000TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Akbank 3 Ay Ertelemeli 50.000TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor!

Akbank 3 ay ertelemeli 50.000TL kredi kampanyasını duyurdu! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Kredi 5 Ağu 2023 22:57 0
Akbank 3 Ay Ertelemeli 50.000TL Borç Kapatma Kredisi Veriyor!

Akbank tarafından duyurulan yeni kredi ürünüyle birlikte vatandaşların birçok kredi ve kredi kartının kolay şekilde ödenebilmesi sağlanacak.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok kişi tatil, gezi ve ihtiyaç nedenleriyle harcamalarını artırırken bankalardaki kredi ve kredi kartı ürünlerine yüklendi. Geçtiğimiz aylara göre kredi kartı kullanımı bu nedenlerden ötürü iki katına kadar artarken, ödemelerin gelmesiyle birlikte vatandaşlar ne yapacağını şaşırdı.

Kişiler bankaya olan borçlarını ödeyebilmek için yeni bir alternatif yol aramaya başladı. Bu yollardan biri olarak görülen borç kapatma - borç transfer kredisi birçok kişinin bankaya olan borcunu sıfırlayabilmesine olanak sağlıyor. Bu ödeme sonrasında kişiler uygun faiz oranları ve yüksek vade seçenekleriyle borçlarını istediği günlerde ödeme sağlayabiliyor.

Akbank'tan Fırsat Duyuruldu

Akbank'ın müşterilerine sağladığı yeni kredi ürünü birçok kişinin uygun taksitlerle bankaya olan borçlarını kapatabilmesini sağlıyor. Bankanın duyurduğu bu kampanya kapsamında vatandaşlar kredi ödemelerini 3 aya kadar erteleyebiliyor. 50 bin TL'ye kadar çekilebilen bu kredinin taksit tutarı da oldukça düşük seviyede.

Vatandaşlar bu kampanyadan yararlanabilmek için mobil bankacılık veya şubeler üzerinden başvuruda bulunabiliyor. Ödemelerinizi taksitlendirebildiğiniz bu kredi sayesinde vatandaşlar gelirine göre ödeme gününü seçebilecek. Daha ayrıntılı bilgi için arama motoruna Akbank borç kapatma kredisi aratması yaparak resmi siteye giriş yapabilirsiniz.

Kredi Koşulları

Faiz oranlarının; kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri risk skoru ve benzeri nedenlerle kişi özelinde değişebildiğini bilmenizi isteriz. Talep ettiğiniz vade ve tutara göre size özel sunulan faiz oranları hakkında Akbank Mobil, Müşteri İletişim Merkezi ve şubeler üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz kredinizi işsizlik teminatlı hayat sigortalı, hayat sigortalı veya sigortasız olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kredi faiz oranlarının sigorta tercihine göre değişkenlik gösterdiğini ve prim ile diğer poliçe şartlarının sigorta şirketlerince belirlendiğini bilmenizi isteriz.


3 ay erteleme fırsatıyla sunduğumuz Borç Transferi Kredisi’ne Akbank Mobil, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi ve tüm şubelerinden başvurabilirsiniz.

Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 ay olduğunu belirtmek isteriz. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç