AK Partinin seçim beyannamesi açıklanıyor: 8 yeni müjde
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

AK Partinin seçim beyannamesi açıklanıyor: 8 yeni müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan her kesime yönelik seçim müjdelerini bugün açıklayacak.

Haberler 30 Ocak 2024 57
AK Partinin seçim beyannamesi açıklanıyor: 8 yeni müjde

AK Parti seçim beyannemesi bugün açıklanıyor.

AK Parti'de seçim beyannamesi hazırlıklarında sona gelindi. Gelen son dakika açıklamasında seçim beyannamesinin bugün açıklanacağı ve her kesime müjde verileceği bildirildi. İşte AK Parti seçim beyannamesinde yer alması beklenen konular.

SEKİZ BAŞLIKTA TOPLUMUN BÜTÜN KESİMLERİNE MÜJDE

Türkiye Gazetesinden Emrah Özcan'ın haberine göre: AK Parti'nin merakla beklenen seçim beyannamesi bugün açıklanıyor. Program AK Parti Genel Merkezinde yapımı yeni tamamlanan konferans salonunda saat 13.00'da gerçekleştirilecek. Böylelikle konferans salonunda düzenlenen ilk program beyanname tanıtımı olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenecek programa, AK Parti milletvekilleri, il başkanları, belediye başkanları ve adayları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile partinin eski kurmayları katılacak.

GERÇEK BELEDİYECİLİK...

AK Parti, "Türkiye Yüzyılı için Gerçek Belediyecilik" ismi ile hazırladığı seçim beyannamesinde gerçek belediyeciliği anlatacak. Sağlıklı, yaşanabilir, doğayla uyumlu, akıllı, sürdürülebilir, iklim dostu şehirler oluşturmak için düğmeye basılacak. Şehir hayatını tehdit eden afet ve riskleri engellemek için kentsel dönüşüm seferberliği başlatılacak.

ÖNEMLİ VAATLER İÇERECEK

Yaklaşık 200 sayfadan oluşan beyannamede, kadınlardan çocuklara, yaşlılardan engellilere bütün toplum kesimleri için önemli vaatler yer alacak. Beyanname, "AK Parti Yerel Yönetim Vizyonu", "Katılımcılık, Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik", "Dirençli Şehirler", "Türkiye Yüzyılı'nda Şehir ve Çevre", "Toplumsal Refah Öncelikli Şehir Ekonomileri", "Huzurlu ve Toplumsal Yapı için Duyarlı Sosyal Belediyecilik", "Kültür Üreten Şehirler" ve "Hizmet ve Eser Belediyeciliği" olmak üzere sekiz ana başlıktan oluşacak.

Siz hangi konuda müjde bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından yazın.

AK Parti seçim beyannamesinden haberdar olmak için uygulamamız İNDİRİN

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (57)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 26 Gün Önce
staj ve çıraklık sigortası mağdurları Adalet bekliyor
Ziyaretçi 26 Gün Önce
belediye şirket işçilerine kadro.!
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Typ kadro istiyoruz
Ziyaretçi 27 Gün Önce
ilk evini alacaklara kredi
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Belediye şirketlerinde çalışan işçiler 4D norm kadro müjdesi bekliyoruz