AK Parti'den Bir Seçim Müjdesi Daha: Gençlere Ucuza Araba, Bilgisayar ve Akıllı Telefon

AK Parti'den Bir Seçim Müjdesi Daha: Gençlere Ucuza Araba, Bilgisayar ve Akıllı Telefon

AK Parti'den seçim öncesi yeni hamleler gelmeye devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, taşıt, telefon ve bilgisayarda çalışma olduğunu söyledi.

Taşıt 19 Eylül 2022 12:39 14
AK Parti'den Bir Seçim Müjdesi Daha: Gençlere Ucuza Araba, Bilgisayar ve Akıllı Telefon

AK Parti'den seçim öncesi gençlere araba, bilgisayar ve akıllı müjdesi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir CNN TÜRK’te Dicle Canova’nın sorularını yanıtladı. Kandemir yaptığı açıklamada seçim sürecinde gençlere yönelik gelecek yeni müjdelere değindi. Otomobil , bilgisayar ve telefon kampanyası için hazırlıklar olduğunu bildiren Kandemir, AK Parti'nin seçim beyannamesini 28 Ekim 2022 tarihinde açıklayacağını söyledi. 

Kandemir yaptığı açıklamada birinci turda seçimleri kazanmayı hedeflediklerini söyledi ve "Biz hedefler koyar, o hedefleri milletimize anlatır, milletimiz derdi varsa onlara çözüm üretiriz. Adayın kim olacağı bizim açımızdan hiçbir ifade etmiyor. Biz birinci turda milletimizin oyuna talibiz. Bizim bugünkü saha gözlemlerimiz, Cumhurbaşkanlığı'nda en yüksek oy oranını alabileceğimizi düşünüyoruz. Bunu söylerken, bu gözlemlerimizle ilgili bir şey. Kimsenin oyu bizim cebimizde değil. Bugünkü saha gözlemimiz bu bizim, milletimiz pandemide yaşanan türbülansı gördü. Sonrasında dünyada yaşanan enerjiyle ilgili yaşanan sıkıntıları gördü." dedi.

ARABA, BİLGİSAYAR VE AKILLI TELEFON ALIMINA KAMPANYA

Gençlerin elektronik ürünlerde indirim beklentisine değinen Kandemir, araba alımında gençler için bir kampanya olacak mı sorusuna olumlu cevap verdi ve bunun yanı sıra başka konularda da çalışma olduğunu söyleyerek, "Başka meselelerle ilgili çalışmalarımız da var. Gençlerin bir takım beklentileri var, özellikle bilgisayar ve elektronik alımlarla ilgili KDV alınmamasına ilişkin." dedi.

Bu açıklamaya bakacak olursak önümüzdeki günlerde gençler için bilgisayar , tablet ve akıllı telefonlarda KDV düzenlemesi yapılması ve uygun fiyatlı satışların başlaması bekleniyor.

İndirim açıklaması geldiğinde haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (14)

Seç


Ziyaretçi 13 Gün Önce
Madem yapabiliyorsunuz seçime niye saklıyorsunuz yapın alıcam ama size oy vermicem benim oyumu bunu sürekli uygulayan alır .
Ziyaretçi 14 Gün Önce
özel hastanede çalışanlara belirli bir süreden sonra kadro verilsin
Ziyaretçi 14 Gün Önce
faizsiz peşinatsız
Ziyaretçi 14 Gün Önce
faizsiz pesinatsız taksitle araba almak istiyoruz
Ziyaretçi 14 Gün Önce
40 yasindayim is bulamiyorum bir ailem var bakmakla yukumlu belediye kaymakam valilik her yere yazdim cimer dahil kimse yazmiyor aramiyor oy almak icin genclere tablet telefon araba diyorlar vatandas issizken telefonu tableti napalim genclere oynuyorsunuz bize is lazim gecinmemiz icin telefon tablet degil onlar karin doyurmuyor elektrik su kira parasini odemiyor