AK Parti onayladı: Devlete dev memur alımı

AK Parti onayladı: Devlete dev memur alımı

Son dakika haberi: AK Parti'nin meclisten geçirdiği EYT düzenlemesinden sonra devlete dev memur alımı yapılacağı öğrenildi.

Memur Alımı İlanları 9 Mart 2023 09:02 57
AK Parti onayladı: Devlete dev memur alımı

AK Parti onayladı: Dev memur alımı geliyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden son dakika haberi geldi. Geçen hafta onaylanan EYT yasasının yürürlüğe girmesinden sonra kamuda emekli olacak memur sayısının belli olduğuna yer verildi. Söz konusu düzenleme ile birlikte 400 bin kamu personelininin emekli olabileceğine yer verildi. Buna ek gösterge düzenlemesi de dahil.

KAMUYA DEV MEMUR ALIMI

EYT düzenlemesinden sonra 400 bin civarında kamu personelinin emekli olacağına yer verildi. 400 bin kişinin emekli olmasından sonra kamuda oluşacak memur eksiğinin, seçim öncesi ve sçeimde nsonra yapılacak memur alımları ile giderileceği bildirildi.

EN ÇOK ALIM YAPILACAK KADROLAR

Edinilen bilgilere göre en fazla alım yapılacak kadroların öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi ve düz memur kadroları olacağı öğrenildi. Siz hangi kadrolara alım bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Seçim öncesi ve seçim sonrası memur alımları geldiğinde haberdar olmak için finans7.com uygulamamızı aşağıdaki linklerden ücretsiz indirin:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Yorumlar (57)

Seç


Ziyaretçi 12 Gün Önce
paramedik
Ziyaretçi 12 Gün Önce
paramedik neden bu kadar alım az ben anlamıyorum
Ziyaretçi 13 Gün Önce
Kara yollarına Aşcı alımı
Ziyaretçi 13 Gün Önce
Kara yollarına Aşcı işçi alımı
Ziyaretçi 13 Gün Önce
hastanelere temizlik kadrosu temizlik Görevlisi işçi alımı çok fazla olsun lütfen.