Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin İstifa Etti!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin İstifa Etti!

Yaptığı şatafatlı düğünüyle gündem olan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, istifa etti! İşte haberin detayları...

Siyaset 10 Mart 2024 0
Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin İstifa Etti!

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin görevinden istifa etti.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin yaptığı açıklamada, hakkındaki eleştirilerin ardından ailesinin ve AK Parti'nin daha fazla yıpratılmaması adına görevinden affını istediğini açıkladı. Çetin, kendisine Gaziantep'e hizmet etme şansı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilat başkanına teşekkür etti.

Çetin’in açıklaması şöyle:

“Kıymetli Gaziantepli Hemşehrilerim, 06.07.2023 tarihinde üstlendiğim AK Parti Gaziantep İl Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla Genel Merkezimizden affımı istedim. Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sayın Cumhurbaşkanımıza, Teşkilat başkanımız sayın Erkan Kandemir ve ekibime şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailemi ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim.”

6 Şubat depremlerinde eşini ve çocuğunu kaybeden Çetin, geçtiğimiz günlerde Naz Akdoğan ile evlenmişti. 

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç