Aile Bakanlığı 7 Şehirde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Aile Bakanlığı 7 Şehirde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, toplam yedi şehirde personel alımı yapacağını açıkladı! İşte personel alımı olacak pozisyonlar ve detaylar...

Kamu 19 Kasım 2023 0
Aile Bakanlığı 7 Şehirde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 7 farklı şehirde istihdam edilmek üzere personel ilanında bulundu. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) için bir çok pozisyonda çalıştırılmak üzere personel alınacağı duyuruldu.

SGK'ya 1392 sözleşmeli personel alınacak - Son Dakika Haberleri

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na alınacak personellerin bazılarından KPSS şartı aranırken bazı başvurular için ise KPSS şart değil. Personel alımı için genel olarak başvuracak adaylardan aranan kriterler ise şöyle: Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunu’na göre belirtilen suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Görevi yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Adalet Bakanlığı 18 bin 305 personel alacak - Son Dakika Haberleri

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALINACAK
Bakanlık tarafından açılan pozisyonlar ise belirlendi. Buna göre sosyal yardım ve inceleme görevlisi, İşçi, Büro görevlisi, Yardımcı hizmet görevlisi, Proje personeli, Muhasebeci pozisyonlarına personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların ise 20 Kasım 2023 – 10 Aralık 2023 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım Platformu alanından başvuru yapabilecekleri belirtildi. Başvuru hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen adaylar ise Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sitesinden ya da 0312 412 29 44 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Tüm personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;