Ağrı Tutak'tan Son Dakika Haberi: Feci Trafik Kazasında Ortalık Savaş Alanına Döndü

Ağrı Tutak'tan Son Dakika Haberi: Feci Trafik Kazasında Ortalık Savaş Alanına Döndü

Son dakika haberi: Ağrı Tutak'ta feci bir kaza meydana geldi. İşte bölgeden gelen son dakika bilgileri.

3.Sayfa 7 Kasım 2022 15:32 0
Ağrı Tutak'tan Son Dakika Haberi: Feci Trafik Kazasında Ortalık Savaş Alanına Döndü

Son dakika haberi: Ağrı Tutak'da feci trafik kazası oldu.

Ağrı'nın Tutak İlçesi'nden son dakika haberi geldi. Gelen son dakika bilgisinde feci bir trafik kazası meydana geldi. 

Ağrı’nın Tutak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında tanker ile yolcu otobüsü çarpıştı. Çarpışma sonucu meydana gelen feci kazada ortalık savaş alanına döndü. KAza sonrası bölgede büyük bir yangın çıkarken görüntüler şu şekilde:

HAYATINI KAYBEDENLER VAR

Bölgeden gelen son dakika bilgisinde hayatını kaybedenlerin olduğu öğrenildi. Feci kaza sonrası bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Bölgeye gelen itfiaye ekiplieri hemen yangına müdahale ederken bölgeye gelen sağlık personelleri de yaralılara ilk müdahalesini bölgede yaptı.

Bölgede yapılan ilk müdahaleden sonra yaralılar ambulanslarla en yakındaki hastanelere kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

7 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

"Yakıt yüklü tankerle Yolcu Otobüsü çarpışıyor. Yakıt tankeri patlayarak alev alıyor. Yolcu otobüsünde yangın çıkıyor. Başka pancar yüklü kamyonun da kazaya karıştığı ve yandığı belirtiliyor.

Otobüste çok sayıda yolcu var ve çok sayıda ölü olduğu bilgisi var ancak net bir şey söyleyemiyoruz. İlk gelen bilgiye göre Tanker alev alıp devriliyor, otobüs de kazaya karışıyor."

Olay yerinde inceleme yapan Ağrı Valisi Osman Varol, "Can kayıplarımız var" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan az önce yaptığı son dakika açıklamasında kazada 7 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Bölgede çalışmalar devam ediyor.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç