AFAD,OGM, MEB 1648 personel alımı yapacak! Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları...

AFAD,OGM, MEB 1648 personel alımı yapacak! Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları...

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü Ocak ve Şubat ayları içerisinde 1648 personel alımı gerçekleştirecek.

AFAD,OGM, MEB 1648 personel alımı yapacak! Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları...

AFAD, OGM ve MEB 1648 personel alımı yapacak.

Kamu Kurumları 2023 yılının ilk ilanlarını yayımladı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü Ocak ve Şubat ayları içerisinde 1648 personel alımı gerçekleştirecek. İşte başvuru şartları ve detayları...

1658 PERSONEL ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

1128 Orman Genel Müdürlüğü,

450 Milli Eğitim Bakanlığı,

70 Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı,

OGM 1128 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU  NE ZAMAN 2023?

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Adana ,Adıyaman, Afyonkarahisar,Ağrı,Amasya,Ankara ,Antalya ,Ardahan ,Artvin ,Aydın ,Balıkesir,Bartın,Batman, Bayburt,Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır,Edirne,Erzincan,Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Gümüşhne, Hakkari ,Hatay ,Isparta ,İstanbul ,İzmir,Kahramanmaraş ,Karabük ,Karaman ,Kars ,Kastamonu ,Kayseri ,Kırklareli ,Kırşehir ,Kilis ,Kocaeli ,Konya Kütahya Malatya,Manisa ,Mardin ,Mersin ,Muğla ,Muş ,Ordu,Rize ,Sakarya,Samsun ,Siirt ,Sinop Sivas Şanlıurfa,Şırnak, Tekirdağ ,Tokat ,Trabzon,Tunceli ,Uşak ,Van ,Yalova ,Yozgat ,Zonguldak olmak üzere 73 Şehirde 1128 Orman Muhafaza Memuru alımı yapacak. 

Başvuru Tarihi: Başvuru Tarihleri: 26 Ocak - 6 Şubat 2023

OGM 1128 personel alımı başvuru detayları için TIKLAYIN

MEB 450 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN?

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 450 memur alımı yapılacak. İlana başvurular 7 ile 26 Şubat 2023 tarihleri arasında alınacak.

MEB personel alımı detayları için TIKLAYIN

AFAD 70 PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN?

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı farklı kadarolarda olmak üzere en az lise mezunu 70 personel alımı yapacak. İlana Başvurular 1 Şubat tarihi ile başlayacak.

AFAD personel alımı detayları için TIKLAYIN

Finans7.com I Ankara

 

Yorumlar (0)

Seç