Adıyaman'da Polis Karakoluna Silahlı Saldırı! 2 Polis Şehit Oldu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Adıyaman'da Polis Karakoluna Silahlı Saldırı! 2 Polis Şehit Oldu!

Adıyaman'da bir polis, polis memurlarına silahla ateş etti. Gerçekleşen saldırıda yaralanan polisler oldu! İşte haberin detayları...

Haberler 27 Nisan 2024 22:54 0
Adıyaman'da Polis Karakoluna Silahlı Saldırı! 2 Polis Şehit Oldu!

Adıyaman'da bir polis, karakolda görev başında olan diğer polis memurlarına silahlı saldırıda bulundu. Saldırıda yaralanan polis memurlarının olduğu öğrenildi.

Adıyaman'da bir polis, karakolda görev başında olan diğer polis memurlarına silahla ateş etti. Olayda yaralanan polislerin olduğu öğrenildi.

Olay, Adıyaman Altınşehir Polis Karakolu'nda yaşandı. İddiaya göre, karakolda görevli bir polis memuru, bilinmeyen bir nedenle görev başındaki diğer polis memurlarına silahla ateş etti.

Olay sonrası yaralı polislerin olduğu, bazılarının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İçişleri Bakanı Açıkladı! 2 Polis Şehit Oldu!

Bakan Yerlikaya ise saldırıya ilişkin açıklamasında şunları kaydetti: 

"Bugün saat 20:15 sıralarında, Adıyaman Altınşehir Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan polis memuru S.U.Ş., kendi beylik silahıyla Polis Merkezi Amiri K.Ü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipler Amiri G.Ö.’yü yaralamıştır. Olayın faili S.U.Ş, etkisiz hale getirilerek gözaltına alınmıştır. Ağır yaralı olarak hastaneye sevk edilen polis merkezi amirimiz K.Ü ve Ekipler Amirimiz G.Ö. hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak maalesef şehit olmuştur. Olayda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Konuyla ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmıştır."

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç