Adana Demirspor Balotelli'yi Yeniden Transfer Ediyor!

Adana Demirspor Balotelli'yi Yeniden Transfer Ediyor!

Transferin son gününde çalışmalarına hızla devam eden Adana Demirspor'da flaş bir gelişme yaşanıyor! İşte detaylar...

Spor 15 Eylül 2023 13:08 0
Adana Demirspor Balotelli'yi Yeniden Transfer Ediyor!

Geçtiğimiz sezon yaz transfer döneminde Adana Demirspor'dan ayrılan Mario Balotelli, Türkiye'ye geri döndü. İtalyan golcünün yeni takımı herkesi şaşırttı.

2021-2022 sezonunda Adana Demirspor forması altında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken ve daha sonrasında 2.6 milyon euro karşılığında İsviçre ekibi Sion'a transfer olan İtalyan golcü Mario Balotelli, Türkiye'ye geri döndü. İtalyan golcünün yeni durağı herkesi şaşırttı.

Adana Demirspor formasını 35 maçta terleterek takımına 19 gol 7 asistlik katkı sunan ve bu performansıyla dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki İtalyan forvet Mario Balotelli Türkiye'ye geri dönme kararı aldı.

İsviçre'de aradığını bulamayan ve zaman zaman taraftarların tepkisi ile karşılaşan İtalyan golcü Adana Demirspor'a geri döndü. Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu, yıldız golcünün İtalya'da olduğu ve gece saatlerinde Adana'ya gideceğini açıkladı.

Sion formasını 19 maçta terleten Balotelli, söz konusu karşılaşmalarda 6 gol kaydetmişti. Akdeniz ekibinin bu transferi kısa süre içerisinde resmi olarak açıklaması bekleniyor.

 

Yorumlar (0)

Seç