Acun, Şota ile Yolları Ayırdı: Hull City Hangi Ligde , Kaçıncı Sırada?

Acun, Şota ile Yolları Ayırdı: Hull City Hangi Ligde , Kaçıncı Sırada?

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, son haftalarda alınan kötü sonuçlar ve sergilenen kötü oyun sonrası Şota'yı gönderdi.

Spor 30 Eylül 2022 14:37 0
Acun, Şota ile Yolları Ayırdı: Hull City Hangi Ligde , Kaçıncı Sırada?

Son dakika: Acun Şota'yı kovdu.

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı , Hollanda macerasından sonra İngiltere Champions League ekiplerindne Hull City'i aldı. İngiltere'nin köklü kulüplerinden biri olan Hull City'i alan Acun Ilıcalı, takımın başına yakın arkadaşı olan Şota'yı getirdi. Lige iyi başlayan takım kısa sürede düşüşe geçti ve art arda aldığı mağlubiyetlerle ligin dibine demir attı. 

YERİNE KİM GELDİ?

Henüz yeni teknik direktörün belirlenmediği, yeni teknik direktör için araştırmaların devam ettiği bildirilirken takımın başına geçici olarak antrenör Andy Dawson'ın getirildiği öğrenildi.

Konu ile ilgili bir son dakika açıklaması yapan takımın sahibi Acun Ilıcalı, "Milli arada, Şota ile takımın durumu ve geleceği hakkında bir dizi toplantı yaptık. Bu toplantılar devam ettikçe görüşlerimizin uyuşmadığını anladık. Bu yüzden yolları ayırma kararı aldık. Odak noktamız şimdi Andy ve ekibini desteklemek, bu kulübü ileri götürmek için mümkün olan en iyi teknik direktörü bulmak." ifadelerini kullandı.

HULL CİTY KAÇINCI SIRADA?

Şota'nın takımın başında olduğu toplamda 30 karşılaşmada Hull City, sadece 9 maç kazanabildi. 15 karşılaşmadan da takım mağlubiyetle ayrıldı. 6 karşılaşma ise berabere sonuçlandı. Sezona iyi bir başlangıç yapan ve ilk haftalarda üst sıralarda yer alan takım, daha sonra aldığı art arda mağlubiyetlerle ligin alt sıralarına kadar gitti. Puan tablosuna baktığımızda son 5 karşılaşmasında sadece 1 galibiyet alan Hull City, 3 galibiyet , 2 beraberlik ve 5 mağlubiyetle ligin 20'nci sırasında.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;