Açılış Öncesi Anlamlı Paylaşım: İlk Yerli Otomobil 'Devrim' ve TOGG Yan Yana
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Açılış Öncesi Anlamlı Paylaşım: İlk Yerli Otomobil 'Devrim' ve TOGG Yan Yana

Togg'un Gemlik Kampüsü'nün açılışı için geri sayım sürerken, yerli otomobilin sosyal medya hesabından, Devrim otomobili ve Togg'un yan yana yer aldığı bir fotoğraf paylaştı.

Haberler 29 Ekim 2022 13:21 0
Açılış Öncesi Anlamlı Paylaşım: İlk Yerli Otomobil 'Devrim' ve TOGG Yan Yana

TOGG'un sosyal medya hesaplarından açılış öncesi anlamlı bir paylaşım yapıldı. Paylaşılan fotoğrafta TOGG Sedan ve SUV araçlarının yanında Türkiye'de tasarlanan ve üretilen ilk otomobil 'Devrim' de yer aldı.

TOGG'un Gemlik Kampüsü'nün açılışı için geri sayım sürerken şirketin sosyal medya hesabından Devrim otomobili ve TOGG'un yan yana yer aldığı bir fotoğraf paylaşıldı. Tweet'te "Dün, bugün, gelecek... Devrim mühendislerine saygıyla." ifadeleri yer aldı.

TOGG'un seri üretiminin gerçekleştirileceği Gemlik Kampüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla bugün açılacak. İlk seri üretim aracın banttan inmesiyle, Türkiye'nin 60 yıllık otomobil rüyası gerçek olacak.

"DÜN, BUGÜN, GELECEK"

Açılışa saatler kala TOGG'un Twitter adresinden anlamlı bir paylaşım yapıldı. Devrim otomobili ile TOGG'un yan yana fotoğrafının paylaşıldığı tweet'te, "Dün, bugün, gelecek… Devrim mühendislerine saygıyla. Yeni Lig şimdi Gemlik" ifadeleri yer aldı. Paylaşımda, Devrim otomobili ile Togg'un SUV ve sedan araçlarının yan yana fotoğrafına yer verildi.

6 AYRI RENKTE PİYASAYA SUNULACAK

Öte yandan dün Togg'dan yapılan açıklamaya göre araçların 6 ayrı renkte sunulacağı açıklandı. Togg, Türkiye'nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alarak tasarlanan otomobilin dış renklerine "Anadolu", "Gemlik", "Oltu", "Kula", "Kapadokya" ve "Pamukkale" isimlerini verdi.

İlgili Haber: TOGG Renklerini İncelemek İçin TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç