A-101 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

A-101 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı!

Kurban Bayramında zincir marketler de kurban satışı yapmaya devam ediyor! İşte A-101'in kurbanlık fiyatları ve detaylar...

A-101 Kurbanlık Fiyatları Açıklandı!

Bu sene yükselen et fiyatları cepleri yakarken korkulan olmuş, kurbanlık hayvan fiyatları da rekor oranda zamlanmıştı. Yaşanan yükseliş kurban kesmek isteyen dar gelirli vatandaşları zora sokarken gözler zincir marketlerin kampanyalarına çevrilmişti.

Zincir marketler kurbanlık fiyatları ve kampanyalarını peş peşe açıklamaya devam ederken bu marketlerden biri de A101 oldu. A101'de kurbanlık koç ve dana fiyatları sonunda açıklandı. Yükselen fiyatlar nedeniyle peşin alımda zorlanacak kişilere taksitle kurbanlık satışı başladı. İşte 101 kurbanlık fiyatları 2024!

A101 KURBANLIK KÜÇÜKBAŞ KOÇ, BÜYÜKBAŞ DANA SATIŞI NASIL YAPILIYOR?

A101 tarafından yapılan açıklamada "Karaman Koç Kurbanlık Kolisi: Irkı Karaman kuzu olan, net olarak kemikli minimum 16 kg ağırlığında; bir bütün kuzu karkas gövdesinin 2 (iki) adet kol, 1 (bir) adet gerdan, 2 (iki) adet yarım kafes, 2 (iki) adet but, kuyruk yağı ve takım sakatatı(ciğer, yürek, böbrek) içeren kurbanlık koli seçeneğidir. 1/7 Hisse Büyükbaş Kurbanlık Hisse Kolisi: Kurbanlık vasfına uygun büyükbaş hayvanın kesilip kemiksiz hale getirildikten sonra, yağı ve sakatatı dahil (ciğer, yürek, böbrek) 1/7 oranında eşit hisselere ayrılan net olarak minimum 23 kg ağırlığındaki kurbanlık koli seçeneğidir" denilerek kurbanlık hayvanlar için yapılacak olan satışlar hakkında bilgi verildi.

basliksiz-2.jpg

A101 KURBANLIK FİYATLARI 2024! A101'DE BÜYÜKBAŞ HİSSE FİYATI, KÜÇÜKBAŞ FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

A101'de yapılan satışlar için beklenen duyurular yayımlanırken karaman koç fiyatı 13 bin 750 TL ve büyükbaş hisse fiyatı ise 16.950 TL olarak açıklandı. Bu fiyatlara peşin fiyatına 3 taksit yapan A101 böylelikle aylık 4.583 TL taksitle Karaman koç ve 5.650 TL taksitle 1/7 hisse büyükbaş satışı yapacak. Alım yapmak isteyen kişiler başvurularını A101 mağazaları ve internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecek.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç