9 Gün Önce Kaybolan Anne ve 2 Çocuğu Toprağa Gömülü Halde Bulundu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

9 Gün Önce Kaybolan Anne ve 2 Çocuğu Toprağa Gömülü Halde Bulundu!

Hatay'da dokuz gün önce kaybolan anne ve iki çocuğu tüfekle vurulmuş ve toprağa gömülmüş halde bulundu! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 10 Şubat 2024 0
9 Gün Önce Kaybolan Anne ve 2 Çocuğu Toprağa Gömülü Halde Bulundu!

Hatay'da, ailesi tarafından 9 gün önce kayıp ihbarı yapılan 7 aylık hamile Selma Abacı ile çocukları Kerim ve Azat'ın cesedi bulundu. Anne ve çocuklarının tüfekle vurulup, yaylada toprağa gömüldüğü belirlendi. Olayla ilgili, 2 yıl önce görevden atılan eski köy koruyucusu T.K. gözaltına alındı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, ailesi tarafından 9 gün önce kayıp ihbarı yapılan 7 aylık hamile 37 yaşındaki Selma Abacı ile çocukları 3 yaşındaki Kerim ve 2 yaşındaki Azat'ın cesedi toprağa gömülü halde bulundu. Anne ve çocuklarının tüfekle vurulup, kanalete gizlendiği belirlendi. Olayla ilgili, 2 yıl önce görevden atılan eski köy koruyucusu 42 yaşındaki T.K., jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

9 GÜN ÖNCE KAYBOLMUŞLARDI

9 gün önce, bir anda ortadan kaybolan 7 aylık hamile Selma Abacı ile çocukları Kerim ve Azat'tan haber alamayan yakınları, kayıp ihbarında bulundu. İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, ihbar üzerine harekete geçti.

HAMİLE KADIN VE 2 ÇOCUĞUNUN CESEDİ TOPRAĞA GÖMÜLÜ BULUNDU

Jandarma ekiplerince başlatılan çalışma kapsamında, İskenderun ilçesi Bekbele Bitişik Yaylası'nda anne ile 2 çocuğunun cansız bedeni toprağa gömülü halde bulundu. Anne ile çocuklarının cansız bedeni, savcılık ve ekiplerin incelemesinin ardından Antakya Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

ESKİ KÖY KORUCUSU GÖZALTINDA

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında eski köy koruyucusu T.K., cinayet şüphelisi olarak jandarma ekiplerince gözaltına alındı. T.K.'nın 2 yıl önce görevden atıldığı öğrenilirken şüphelinin jandarmadaki sorgusu devam ediyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç