8 Bin TL Maaşla 100 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak (Antalya Büyükşehir Belediyesi)

8 Bin TL Maaşla 100 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak (Antalya Büyükşehir Belediyesi)

7 Mayıs tarihli Resmi Gazete sayısında bir duyuru yayımlandı ve 100 zabıta memuru alımı yapılacağına yer verildi.

Kamu 07.5.2022 00:27 1
8 Bin TL Maaşla 100 Zabıta Memuru Alımı Yapılacak (Antalya Büyükşehir Belediyesi)

Son dakika : Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı zabıta memuru alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda zabıta memuru alımı yapılacağına yer verilirken başvuruların Mayıs ayı sonunda başlayacağına yer verildi. KPSS puan şartı ile belediye bünyesine yapılacak zabıta memuru alımında başvuruya dair bilgiler Finans7.com'da.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre yapılacak kamu personeli alımında başvurular , başvuru sırasında boy kilo ölçümü yapılacağı için şahsen yapılacak. 

KİMLER İLANA BAŞVURABİLİR?

İlana başvuracak adaylarda aranan şartlar şu şekilde:

- Türk Vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak,

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

- Zabıta memuru için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg dan fazla fark olmamak. (Boy ve kilo tespitleri belediyemizce başvuru evrakları teslim alınmadan önce yapılacaktır.)

- Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

- 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU

İlana başvurular belediyeye şahsen yapılacak. Başvurular Gülveren Mahallesi Hürriyet Caddesi Kepez/ANTALYA adresindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı birimine şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYIN

Kamu ilanlarından bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (1)

Seç

Ziyaretçi 14 Gün Önce
Kpss 2021 puanı kabul ediliyo mu