8 bankadan özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi: Başvurusu başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

8 bankadan özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi: Başvurusu başladı

8 bankadan özel sektör çalışanlarına faizsiz 20 bin TL kredi kampanyası başladı. Peki başvuru nasıl yapılır? İşte son dakika bilgileri.

Kredi 29 Ara 2023 0
8 bankadan özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi: Başvurusu başladı

Yılbaşı kampanyası başladı: Bankalardan özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi.

Özel sektör çalışanlarını ilgilendiren açıklama geldi. Bankalardan yapılan son dakika açıklamasında özel sektör çalışanlarına yılbaşı kampanyasının başladığı ve faizsiz 20 bin liraya kadar kredi verileceği bildirildi. Birçok bankadan gelen açıklamalara baktığımızda başvuruların başladığı görülüyor.

8 banka tarafından verilen faizsiz kredide 1 banka, 2 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Söz konusu fırsatta 2 aylık geri ödemesiz dönemden sonra 6 aylık vade ile faizsiz kredi verileceği bildiriliyor. Peki faizsiz kredilere başvurular nasıl yapılacak? Hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? Hangi bankalar 0 faizli nakit avans veriyor? İşte detayları.

Açıklamalara baktığımızda Enpara, 10 bin lira faizsiz kredi kampanyasını başlattığını duyurdu. Yüzde 0 faizle verilen söz konusu nakit avans için geri ödemeler 6 ayda yapılacak. Ayda 1667 TL'lik taksitlerle geri ödeme yapılacak.

İkinci açıklama ise Yapı Kredi Bankası tarafından yapıldı. Yapılan açıklamada bankada hesap açacak özel sektör çalışanlarına 20 bin liralık faizsiz nakit avans verileceği bildirildi. Kredi şeklinde verilecek söz konusu para, 6 ay vade ile kullandırılacak ve her ay 3 bin 334 TL'lik taksitlerle geri ödeme olacak.

Üçüncü açıklama Akbank'tan yapıldı. Açıklamada yeni müşterilere özel kampanyanın başladığı ve 20 bin lira verileceği bildirildi. Yüzde 0 faiz ile verilecek kredinin geri ödemeleri ayda 3 bin 334 TL'lik taksitlerle yapılacak.

Diğer açıklama QNB Finansbank'tan geldi. Banka, ilk defa müşteri olacaklara faizsiz 10 bin TL nakit avans, buna ek olarak 10 bin liralık ihtiyaç kredisi vereceğini ve bunlardan herhangi bir faiz almayacağını duyurdu. Yeni müşterilere özel verilecek kredide geri ödemeler 6 ay vadede yapılacak. Her ay ödeme 3 bin 334 TL'lik taksitlerle olacak.

Beşinci banka ise Denizbank oldu. Denizbank resmi sayfasından yapılan açıklamada taksitli nakit avans kampanyasının başladığı ve 0 faizli 10 bin lira faizsiz nakit avans verileceği bildirildi.

Altıncı banka Kuvyet Türk Katılım Bankası oldu. Banka ertelemeli kredi kampanyası sunuyor. 1 bin lira çekecek vatandaşlar, 0 faiz verecek ve 2 aylık geri ödemesiz dönemden sonra 6 aylık taksit dönemi gelecek ve 1667 TL'lik taksitlerle geri ödemeler yapılabilecek.

Kampanya başlatan bir diğer banka ise Garanti BBVA oldu. Banka 15 bin liralık faizsiz kredi veriyor. Söz konusu açıklamada, "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 15.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın" denildi.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada ise 20 bin TL faizsiz nakit avans kampanyasıın başladığına yer verildi. Açıklamada, "İşCep’ten İş Bankalı olanlar kazanıyor! Maximum Kart’ınızla 20.000 TL’ye kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans ayrıcalığına ek, hisse senedi işlemlerinizde 0,05% komisyon oranı fırsatı,1 yıl ücretsiz Havale/EFT, aidatsız kart imkanı ve size özel oranlarla vadeli TL mevduat hesabı ayrıcalıklarıyla İş Bankalı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te" denildi.

Söz konusu kredilere başvurular başladı.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Peki başvuru nasıl yapılacak? Bankalardan konu ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada başvuruların banka mobil uygulamasından müşteri olunması ile yapılacağına yer verildi. Yukarıdaki bankalardan hangisine başvuru yapacaksınız hesabınızın olmaması gerekmektedir. İlk defa müşteri odluktan sonra banka ile iletişime geçerek söz konusu yüzde 0 faizli ve taksitli nakit avans kampanyası ile faizsiz ihtiyaç kredisine başvurunuzu yapabileceksiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç