8 bankadan kamu personelleri ve özel sektör çalışanlarına faizsiz 20 bin TL kredi: Başvuru başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

8 bankadan kamu personelleri ve özel sektör çalışanlarına faizsiz 20 bin TL kredi: Başvuru başladı

8 bankadan kamu personelleri ve özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi açıklaması geldi. İşte faizsiz kredi kampanyası başvuru detayları.

Kredi 9 Ara 2023 0
8 bankadan kamu personelleri ve özel sektör çalışanlarına faizsiz 20 bin TL kredi: Başvuru başladı

8 bankadan kamu ve özel sektör çalışanlarına faizsiz kredi.

8 banka tarafından bir açıklama yapıldı ve faizsiz kredi başvurusunun başladığına yer verildi. Kamu ve özel sektörde çalışan vatandaşların başvuru yapabileceği söz konusu kredilerin başvurusuna dair detaylar yazımızda.

ARALIK AYI DUYURUSU GELDİ

Bankalar Aralık ayı kampanyalarını açıkladı. Açıklanan kampanyalarda detaylara şu şekilde yer verildi:

Enpara tarafından yapılan açıklamada ilk defa banka müşterisi olacak kişilere 6 ay vadeli ve faizsiz şekilde 10 bin lira kredi verileceği bildirildi. 0 faizli nakit avans kampanyasına başvuru yapmak isteyenlerin bankaya mobil üzerinden ilk defa müşteri olması gerekmektedir. Müşteri olan vatandaşlar, daha sonra faizsiz nakit avansa başvuru yapabilecek. 10 bin lira 6 ay vade ile verilecek. 1667 TL'lik taksitle ödemeler yapılacak.

Yapı Kredi Bankası da bir açıklama yaptı ve bankadan yapılan açıklamada 20 bin lira faizsiz nakit avans verileceği bildirildi. 6 ay vadeli 15 bin lira faizsiz nakit avans verileceği açıklanırken buna ek olarak Chippin'e üye olana 5 bin liralık nakit avans verileceği açıklandı. Başvurular bankanın mobil uygulaması üzerinden yapılıyor. Mobilden ilk defa müşteri olacak vatandaşlara faizsiz kredi verilecek. 6 ay vadeli verilecek 20 bin TL'nin geri ödemesi 3 bin 334 TL taksitle olacak.

Faizsiz kredi veren bir diğer banka ise Akbank olacak. Akbank tarafından yapılan açıklamada "Mobilden Akbanklı olanlara özel 20.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans! Hemen mobilden Akbanklı ol, kredi kartına başvur. 20.000TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avansını 6 ay vadeye kadar ücretsiz kullan" ifadelerine yer verildi. Söz konusu 20 bin lira kredi 6 ay vade ile verilecek. Aylık geri ödeme 3 bin 334 TL olacak.

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada 10 bin lira faizsiz nakit avans ve buna ek olarak 10 bin lira faizsiz ihtiyaç kredisi verileceği bildirildi. Toplamda 20 bin liralık faizsiz kredi imkanı 6 ay vade ile verilecek. Ayda 3 bin 334 TL'lik ödemelerle birlikte bankaya toplamda 20 bin lira ödenmiş olacak.

İş Bankası: Faizsiz kredi veren bir diğer banka ise İş Bankası. Türkiye İş Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında faizsiz 6 ay vadeli 20 bin TL nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi. 6 ay vadeli verilecek söz konusu finansman desteğinde geri ödemeler aylık 3 bin 334 TL şeklinde olacak.

Garanti BBVA: En yüksek faizsiz nakit avans veren banka ise Garanti Bankası oldu. Banka 15 bin TL nakit avans verirken 10 bin lira ihtiyaç kredisi veriyor. Söz konusu finansman desteği 25 bin lira oldu. 6 ay vadeli verilecek kredinin geir ödemesi 4 bin 167 TL seviyesinde olacak.

TEB tarafından yapılan açıklamada ise faizsiz 6 ay vadeli 20 bin TL faizsiz nakit avans verileceği bildirildi. Açıklamada, "TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası kapsamında sunulan, aylık %0’dan başlayan faiz oranı, 20.000 TL ve 6 ay vade için, sigortalı olmak koşulu ile, Findeks notu 1879 ve üzerinde olan ve bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için, 4 - 17 Aralık 2023 tarihleri arasında, İnternet Şubesi veya Cepteteb Mobilde geçerlidir" ifadelerine yer verildi. 3334 TL'lik taksitlerle verilen kredide toplam geir ödeme 20 bin TL olacak.

Kuveyt Türk bir açıklama yaptı ve yapılan açıklamada 2 ay ertelemeli olmak üzere toplamda 8 ay vadeli 10 bin TL faizsiz nakit avans verileceği bildirildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç