6 bankadan emeklilere faizsiz kredi: İşte faizsiz nakit avans veren bankalara başvuru 2023

6 bankadan emeklilere faizsiz kredi: İşte faizsiz nakit avans veren bankalara başvuru 2023

6 banka emeklilere faizsiz kredi vereceğini açıkladı. Söz konusu kredinin başvurusuna dair bilgiler yazımızda.

Emekli Haberleri 19 Kasım 2023 1
6 bankadan emeklilere faizsiz kredi: İşte faizsiz nakit avans veren bankalara başvuru 2023

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar.

Emekli vatandaşlar, eğer aşağıdaki bankalarda hesabı yoksa faizsiz şekilde kredi çekebiliyopr. Peki emeklilere hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? Faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte gelen son dakika açıklaması.

EMEKLİLER BAŞVURU YAPABİLECEK

Bankalar yaptığı açıklamada söz konusu finansmana emeklilerin başvuru yapabileceğini, başvuruların cep telefonu üzerinden olacağına yer verildi.

FAİZSİZ KREDİ ŞARTI

Bankalar, faizsiz olarak müşterilerine nakit avans kampanyası sunuyor. Söz konusu faizsiz nakit avans kampanyasında en düşük rakam 10 bin lira olarak açıklanırken en yüksek rakam bankadan bankaya göre değişmekte olup 25 bin liraya kadar yükseliyor. Söz konusu kampanyaya başvuru yapmak için müşteri olmama şartı var. Aşağıdaki bankalarda ilk defa hseap açacak kişilere bu kampanya veriliyor. Tabi hesap cep telefonu üzerinden mobil uygulama ile yapılacak. Bankadan hesap açılması durumunda kampanyadan faydalanılamıyor.

6 ay vade ile verilen söz konusu faizsiz nakit avansın başvurusuna dair detaylar şu şekilde:

Enpara tarafından yapılan açıklamada faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi verileceği, limitin 10 bin lira olduğu bildirildi. 6 ay vade ile söz konusu kredi veriliyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada ise 15 bin lira 6 ay vadeli faizsiz nakit avans kampanyasının başladığı, buna ek olarak 5 bin TL daha verilecek 20 bine tamamlanacağı bildirildi.

Akbank'ın açıklamasına baktığımızda ise yeni müşterilere özel 20 bin lira faizsiz nakit avans verileceği açıklandı.

QNB Finansbank ise 10 bin lira faizsiz nakit avans ve 10 bin lira faizsiz kredi veriyor. Toplam faizsiz finansman 20 bin lirayı buluyor.

İş Bankası tarafından yayınlanan açıklamada ise 20 bin lira faizsiz nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi.

En yüksek faizsiz nakit avans veren banka ise Garanti BBVA oldu. Banka 15 bin lira nakit avans ve 10 bin lira faizsiz kredi olmak üzere toplamda 25 bin lira veriyor. Vade sayısı ise 6.

Başvuru için bir bankanın mobil uygulamasını indirerek müşterisi olabilir ve faizsiz nakit avans kampanyasına cep telefonunuz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 11 Gün Önce
Kafa buluyolar 10 bin 20 bin
;