55 KPSS ile memur alım ilanı geldi: Karaisalı Belediyesi kadrolu memur alımı yapacak
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

55 KPSS ile memur alım ilanı geldi: Karaisalı Belediyesi kadrolu memur alımı yapacak

Adana Karaisalı Belediyesi farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere ön lisans mezunu ve lisans mezunu memur alımı yapacak. Detaylar yazımızda.

55 KPSS ile memur alım ilanı geldi: Karaisalı Belediyesi kadrolu memur alımı yapacak

Son dakika: Karaisalı Belediyesi memur alım ilanı geldi.

Adana Karaisalı Belediyesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 2 farklı kadroda istihdam edilmek üzere önlisans ve lisans mezunu kadrolu memur alımı yapılacağına yer verildi. Bizde bu yazımızda belediye tarafından gelen ve başvurusu Ocak ayında başlayacak personel alım ilanının detaylarına yer verdik. İşte alım yapılacak kadrolar ve şartlar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Türk vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,
zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
f) İlan edilen pozisyon için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen pozisyonlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.
b) 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,
c) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

BAŞVURU

İlana başvurular 29 Ocak ile 30 Ocak tarihleri arasında gerekli belgeler ile birlikte belediyeye şahsen ve elektronik ortamda yapılabilecek. Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin;

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç