3301 nitelik kodlu Emlak Yönetimi mezunları atama bekliyor
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

3301 nitelik kodlu Emlak Yönetimi mezunları atama bekliyor

3301 nitelik kodlu emlak yönetimi mezunları atama beklediğini açıkladı. İşte atama talepleri.

KPSS 9 Haz 2024 0
3301 nitelik kodlu Emlak Yönetimi mezunları atama bekliyor

3301 nitelik kodlu Emlak Yönetimi mezunları atama bekliyor.

Emlak Yönetimi mezunları, bize gönderdikleri mesajda mağduriyetlerini anlattı ve atama taleplerini dile getirdi. Biz de Finans7 olarak bu yazımızda atama bekleyenlerin taleplerine yer verdik. İşte Emlak Yönetimi mezunlarının talepleri:

3301 nitelik kodlu Emlak Yönetimi Mezunları 2000 atama bekliyor. Milli Emlak Genel Müdürlüğü ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde görev almak isteyen 3301 nitelik kodlu emlak ve emlak yönetimi programı mezunlarının karşılaştığı zorluklara dikkat çekiyor.

Sayıları 50 bini aşkın mezunu bulunan, sadece Milli Emlak Genel Müdürlügü ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlügü'nde görev alabilen emlak yönetimi mezunları yetersiz atamalar nedeniyle mesleklerini icra edemezken maddi ve manevi sıkıntılar yaşıyor.

Emlak yönetimi mezunları, mesleklerini icra edebilmek için yıllarca eğitim aldıklarını ve sahip oldukları bilgi birikimi ile kamuda hizmet etmek istediklerini belirtiyor. Ancak yetersiz atama sayıları nedeniyle bu isteklerine ulaşamayan mezunlar, hem bireysel olarak maddi zorluklarla karşılaşıyor hem de ülke genelinde emlak sektörünün potansiyelinden tam olarak faydalanılamıyor.

Emlak yönetimi mezunları, yetkililerden talep ettikleri 2000 atama ve bu alanda uzmanlaşmış nitelikli personelin kamuda daha etkin bir şekilde görev almasını sağlayacak adımların atılmasını bekliyor.

Atamadan haberdar olmak için aşağıdaki linkten finans7 mobil uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için >>> TIKLAYIN
İOS için >>> TIKLAYIN
Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç