32 ilde terör operasyonu: 304 kişi gözaltına alındı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

32 ilde terör operasyonu: 304 kişi gözaltına alındı

Son dakika: 32 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik eş zamanlı düzenlenen "Kahramanlar-34" operasyonlarında 304 şüpheli yakalandı.

Haberler 22 Ara 2023 0
32 ilde terör operasyonu: 304 kişi gözaltına alındı

Son dakika: 32 ilde DEAŞ operasyonunda 304 şüpheli yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan bir son dakika açıklaması geldi. Bakan Yerlikaya yaptığı açıklamada 32 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik eş zamanlı düzenlenen "Kahramanlar-34" operasyonlarında 304 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Bakan Yerlikaya, paylaşımda, milletin huzuru, birlik ve beraberliği için teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacaklarını, mücadeleye güvenlik güçlerinin üstün gayretleriyle aralıksız devam edeceklerini belirtti.

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde 32 ilde eş zamanlı olarak Kahramanlar-34 operasyonları düzenlediklerini vurgulayan Yerlikaya, aralarında İstanbul, İzmir ve Şanlıurfa'nın da bulunduğu bu illerde 304 şüphelinin gözaltına alındığını kaydetti.

Operasyonları gerçekleştiren polisleri tebrik eden Yerlikaya, "Terörle mücadele son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecek." ifadesini kullandı.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç