29. dönem POMEM eğitim süresi ne kadar, kaç ay? Akademik takvim yayınlandı mı?

29. dönem POMEM eğitim süresi ne kadar, kaç ay? Akademik takvim yayınlandı mı?

Polis Akademisi Başkanlığı 29. dönem POMEM eğitim süresi ne kadar, kaç ay? POMEM akademik takvimi yayınlandı mı?

Polis Alımı 15 Mart 2023 14:01 0
29. dönem POMEM eğitim süresi ne kadar, kaç ay? Akademik takvim yayınlandı mı?

POMEM eğitim süresi ne kadar , kaç ay? 29. dönem POMEM akademik takvimi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından dün gece yapılan açıklamada 29. dönem POMEM 13 bin polis alımı sonuçlarının açıklandığına yer verildi. Yapılan sonuç duyurusu şu şekilde:

"29. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.  Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak olup; yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur"

EĞİTİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Polis Akademisi Başkanlığı henüz eğitime katılış duyurusu yayınlamadı. Önümüzdeki günlerde sonuçlara ilişkin duyurunun yayınlanması, eğitime katılış duyurusuna yer verilmesi bekleniyor. Akademik takvim yayınlanınca haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç