2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve 2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçlarına yer verildi.

Bekçi Alımı 23 Ekim 2023 17:34 0
2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandı

Son dakika: 2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve 2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçlarına yer verildi. İşte sonuç sorgulama ekranı.

Akademi'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonuç bilgileri yayımlanmıştır.

30 Eylül 2023 tarihinde yapılan 2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını, 25 Ekim 2023 tarihi saat 17.00’ye kadar T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ve Halk Bankası A.Ş. şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığıyla kendi T.C. kimlik numaraları ile 30 (otuz) TL sınav itiraz ücreti yatırarak, e-İtiraz Modülü (https://eitiraz.meb.gov.tr) üzerinden yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Polis Akademisi Başkanlığına ve Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bireysel yapılan itiraz dilekçeleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.

Yazılı Sınavda başarılı olan adaylar için ilerleyen tarihlerde gerekli duyurular yapılacaktır."

SONUÇLARA İTİRAZLAR HAKKINDA

Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını sonuçlarının https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ve/veya http://odsgm.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanmasından itibaren en geç 2 (iki) iş günü içerisinde e-İtiraz Modülü (https://eitiraz.meb.gov.tr) üzerinden yapacaklardır.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç