20 Kasım 2023 yarın hangi illerde okul tatil edildi 2023 son dakika (Diyarbakır, Tekirdağ, Bartın, Kocaeli, Ankara'da tatil mi?)

20 Kasım 2023 yarın hangi illerde okul tatil edildi 2023 son dakika (Diyarbakır, Tekirdağ, Bartın, Kocaeli, Ankara'da tatil mi?)

Son dakika haberi: 3 bölgeden açıklamalar geldi ve okulların tatil edildiği bildirildi. İşte ara tatilin 1 gün uzadığı iller.

Son Dakika 19 Kasım 2023 20:54 0
20 Kasım 2023 yarın hangi illerde okul tatil edildi 2023 son dakika (Diyarbakır, Tekirdağ, Bartın, Kocaeli, Ankara'da tatil mi?)

Hangi illerde okullar tatil edildi?

Son dakika haberi: Ülke genelinde etkili olan yağış ve şiddetli fırtına nedeniyle bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi. Okulların tatil açıklaması gelmesi ile birlikte diğer illerde yaşayan öğrenciler ile velileri, kendi illerinde okulların tatil edilip edilmediğini araştırmaya başladı. Peki Ankara'da yarın okullar tatil mi? Diyarbakır Valiliği tatil açıklaması yaptı mı? Bartın'da okullar 20 Kasım 2023 tarihinde tatil mi? Kocaeli Valiliği tatil duyurusu yayınladı mı? Tekirdağ'da okullar tatil edildi mi? İşte Valiliklerden tatiller ile ilgili gelen son dakika açıklamaları ve MEB duyuru son dakika.

ARA TATİL BİTTİ: AMA BAZI İLLERDE 1 GÜN UZADI

Ara tatil sona erdi. 10 Kasım tarihinde paydos zilinin çalması ile birlikte okullar bir haftalık ara tatile girdi ve yarın çalacak ilk ders zili ile ara tatil sona erecek. Ancak şiddetli fırtına nedeniyle bazı yerlerde ara tatil 1 gün daha uzadı.

Zonguldak, İstanbul Şile, Bolu, Sakarya'nın Hendek ilçesi, Düzce'nin Akçakoca ve Yığılca ilçesinde, Bartın'ın Amasra ilçesinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildi.

İLK TATİL HABERİ İSTANBUL'UN BİR İLÇESİ'NDEN

İstanbul Valiliği tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada İstanbul Valiliği, Şile'de ilk ve orta dereceli okulların 20 Kasım tarihinde tatil edildiğini duyurarak şu ifadeleri kullandı:

İstanbul’da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle Şile'de 20 Kasım Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Bu karara paralel olarak, Şile İlçesi’ndeki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım tarihinde idari izinli sayılacaktır.

TATİL HABERİ GELEN 2. YER: BOLU

Bolu'dan gelen son dakika bilgisine göre Bolu'da 20 Kasım'da okullar tatil edildi. Valilik resmi açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İlimiz genelinde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü ilimiz genelinde tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir. 

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 20 Kasım 2023 tarihinde 1 (bir) gün idari izinli sayılacaktır.

ZONGULDAK'TA OKULLAR TATİL

Zonguldak Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Zonguldak il genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelde 20 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır.

DÜZCE

SAKARYA

Sakarya'da okullar Hendek İlçesi'nde tatil edildi.

DİĞER İLLER

Diğer iller için henüz tatil haberleri gelmedi. Haberler geldikçe yazımıza eklenecektir. Takipte kalın ve aşağıdaki linklerden finans7 mobil uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;