19 Kasım Güncel Altın Fiyatları ve Uzman Analizi!

19 Kasım Güncel Altın Fiyatları ve Uzman Analizi!

Altın fiyatları yükselmeye devam ediyor! İşte 19 Kasım güncel altın fiyatları ve uzman analizleri...

Altın 19 Kasım 2023 0
19 Kasım Güncel Altın Fiyatları ve Uzman Analizi!

İsrail-Filistin savaşı ile birlikte altın fiyatlarında hareketlilik başladı. ABD'den gelen enflasyon verileri sonrası ons altın 2 bin doların üstüne çıktı. Ons altındaki yükseliş sonrası gram altın 1.826 liraya kadar çıkarken çeyrek altın fiyatı ise 3 bin TL'yi geçti.

ALTINDA DEPREME HAZIR OLUN

Altın fiyatları yükselişine devam ederken uzmanlardan korkutan uyarı geldi. Elinde gram altın olanlar dikkat! Yıl sonu tahminleri güncellendi, rakamı duyan kuyumcuya koşuyor.

Altın fiyatlarında hareketlilik devam ediyor. ABD'den gelen olumlu  verilerin ardından ons altın uzun süredir görmediği seviyelere geriledi.  Ons altın 1893 dolara kadar düşüş gösterdi.

Uzmanlar, "Ons altının tekrar 1.900 dolar seviyesinin altına sarkma ihtimali zayıf" diyerek bugün ki ekonomik koşulların bunu gösterdiğini belirterek eğer sarkma olursa orta ve uzun vadeli yatırımcılara iyi alım fırsatları sunabileceğini söyledi. Ons altının yılı 2.000 dolar seviyesi üzerinde tamamlaması bekleniyor.

Hem doların yükselmesi hem ons altının yükselmesinden dolayı gram altın 1.900-2.000 TL bandında yılı tamamlayabileceğini yastık altında altını olanlar altınını korumaya devam etmesi gerektiğini söyleyen uzman isim "2024 yılında gram altın ilk etapta 2.500 Lira seviyesine sonrasında ise daha da artacağını bekliyorum" dedi.

Altın Kaç Lira Olur Bu Fiyattan Alınır Mı? - Foto Galeri - Memurlar.Net

19 Kasım Güncel Altın Fiyatları

GRAM ALTIN NE KADAR?
Altının gramı bugün bin 823 liradan geri alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise bin 824 lirada bulunuyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR, KAÇ TL?
Çeyrek altın 19 Kasım 2023 Pazar günü 3 bin 25 liradan geri alınırken, hafta sonu satış fiyatı ise 3 bin 72 lirada konumlanmış durumda.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ LİRA?
Yüksek miktarda alım yapanların tercihlerinden olan cumhuriyet altını ise bugün 12 bin 420 liradan geri alınırken, 12 bin 608 liradan da satışa sunuluyor.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;