11 İlde SYDV'lere Personel ve İşçi Alımı: Hasta Bakımı, büro ve Temizlik Personeli, Şoför, SYDV Memuru

11 İlde SYDV'lere Personel ve İşçi Alımı: Hasta Bakımı, büro ve Temizlik Personeli, Şoför, SYDV Memuru

11 şehirde SYDV'lere hasta bakımı personeli, şoför, temizlik personeli , büro personeli ve SYDV memuru alımı yapılacak.

Kamu 15.5.2022 00:07 0
11 İlde SYDV'lere Personel ve İşçi Alımı: Hasta Bakımı, büro ve Temizlik Personeli, Şoför, SYDV Memuru

11 şehirde SYDV'lere personel alımı yapılacak.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesine , 11 farklı şehirde işçi ve personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS puan şartı aranmadan ve KPSS puanı ile yapılacak sözleşmeli personel ve geçici işçi alımında başvurular alınmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu persone lalımının başvurusuna dair bilgilere ve başvuru detaylarına bu yazımızda yer verdik.

İŞÇİ ALIMLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarında adayların yaşlı bakıcısı, hasta bakım elemanı, temizlik görevlisi, beden işçisi ve şoför kadrolarında istihdam edileceğine yer verildi. Yayımlanan duyurularda işçi alımlarının kadrolu değil geçici olarak yapıldığına yer verildi. İlan metinleri şu şekilde:

Birecik SYDV işçi alımı ilanı için TIKLAYIN

Hafik SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

İnönü SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

Kastamonu SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

İvrindi SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

Saimbeyli SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

Çüngüş SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

Ovacık SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

Anamur SYDV işçi alımı için TIKLAYIN

2 SYDV'YTE BÜRO MEMURU VE SYDV GÖREVLİSİ ALIMI - KADROLU

Yukarıdaki ilanlar işçi alımı. 2 şehre ise kadrolu personeli alımı yapılıyor. 1 büro personeli ve 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Aksaray Gülağaç  SYDV 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi

 YETERİ KADAR İLGİSİ OLSUN
- SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER, İLETİŞİ,SOSYAL HİZMETLER, SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ ,İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLERİ, FELSEFE FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ
- ORTA SEVİYEDE İNGİLİZCE BİLİYOR OLMASI
- B SINIFI
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
KPSS P3DEN EN AZ 60 PUAN ALMIŞ OLUP, EN AZ B SINIFI EHLİYET, GÜLAĞAÇTA İKAMET ETMEK,

Kocaeli Başiskele Büro Personeli Alımı

- 3.Bilgisayar programlarını (Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.
- 1.4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarına Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.
- 2.En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmektedir
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
1.4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarına Bağlı Sosyal Hizmetler bölümü, Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak.2.En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.(Fiilen şehir içi ve şehir dışında araba kullanıyor olması gerekmektedir.)3.Bilgisayar programlarını (Windows,Word, Excel, Powerpoint,vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak.4.İlan tarihinden önce en az altı ay içinde Kocaeli İlin`de ikamet ediyor olmak. 5.Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak.6.Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.7.Son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3puan türünden en az 60 puan almış olmak. ( Özel Şartlara ilişkin Belgeleri SYD Vakfına teslim eden adaylar KPSS P3 puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday mülakata çağrılır)8.Mütevelli Heyet alım yapıp yapmama hususunda serbesttir.

BAŞVURU

Yukarıdaki iki ilana başvurular e devlet kapısı üzerinden alınıyor. Başvuru yapmak için https://vakifilan.aile.gov.tr/ adresine gitmeniz gerekmektedir.

Diğer illlere de ilan gelecek. İlanlar geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Seç