0.99 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Başladı

0.99 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Başladı

Akbank tarafından bir açıklama yapıldı ve 0.99 faizli 7500 TL kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Kredi 6 Ağu 2022 20:32 0
0.99 Faizli Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Başladı

Başvuru başladı : 0.99 faizli ihtiyaç kredisi verilecek.

Akbank tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada 0.99 faizli ihtiyaç kredisi başvurusunun başladığına yer verildi. Banka'nın resmi sayfasından konu ile ilgili yapılan açıklamada temel ihtiyaç kredisi başvurusunun başladığı ve yeni müşterilere özel 0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruların başladığına yer verildi. 

"Şimdi mobilden Akbanklı olun %0,99 faizli 7.500 TL kredinizi kullanın!" başlığı ile yayımlanan kredi kampanyasının detaylarına baktığımızda başvuruların 31 Ağustos tarihne kadar devam ettiği görülüyor. Başvuru yapmak isteyenlerin cep telefonu üzerinden müracaatını yapabildiği kredi başvurusunda faiz oranı 0.99 olarak açıklanırken vade sayısının 12 olduğuna yer verildi.

12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi alt limiti 1000 lira olarak açıklandı. Yani müşteriler 1000 lira ile 7500 lira arasında kredi çekebilecek. 

KAMPANYA DETAYLARI İSE ŞU ŞEKİLDE:

Akbank tarafından açıklanan kampanya koşulları şu şekilde:

Başvuru tarihleri : "Kampanya 2 Ağustos – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan Akbanklı olan müşteriler faydalanabilir."

Başvuru nasıl yapılacak: "Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir."

Kimler başvuruı yapamaz: "Daha önce mobilden Akbanklı olan müşterilerimiz için tanımladığımız kredi kampanyamızdan yararlanan müşterilerimiz tekrar bu kampanyadan yararlanamaz."

Başvuru süresi: "Tüm müşteriler, müşteri olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0,99 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 5 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler."

7500 TL KREDİNİN GERİ ÖDEME TABLOSU

0.99 faizli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların ödeyecekleri para ve maliyetler aşağıda verilmiştir:

Çekilecek Tutar: 7500 TL

Faiz oranı: 0.99

Vade sayısı: 12 ay

Kredi tahsis ücreti: 41.25 TL

Hayat sigortası prim tutarı: 100.15 TL

Aylık ödenecek taksit tutarı: 676.41 TL

Toplam geri ödeme tutarı: 8 bin 158 TL

Kredi hesaplaması ile ilgili uyarı notu: Aylık %0,99 faiz oranı 7.500 TL’ye kadar ve maksimum 12 ay vade ile kullandırılan ihtiyaç kredilerinde, hayat sigortası yapılması durumunda geçerlidir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, tabloda belirtilen tutara 10% oranındaki BSMV dahildir. “Toplam geri ödeme tutarı”, kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

BAŞVURU

Söz konusu krediye başvuru yapmak isteyen vatandaşların Akbank mobil uygulamasını indirerek Akbank müşterisi olması ve müşteri olduktan sonra kredi başvurusunu 5 gün içinde yapması gerekmektedir. Başvurunuzu yapmanız durumunda banka değerlendirme sonucu kredi başvuru sonucunuzu size kısa sürede bildirecektir. 

Kredi banka haberlerinden, son dakika haberlerinden, finans haberlerinden, toki kampanyalarından, taşıt haberlerinden haberdar olmak için finans7.com'u takipte kalın.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç